Danışmanlarımız

Ahu Orbay

PDR Group Danışmanı

Ahu Orbay TED Ankara Koleji ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü mezuniyeti sonrasında, 27 yıl sürdürdüğü bankacılık sektörüne İktisat Bankası’nda Management Trainee olarak adım atmıştır.

2001 yılından itibaren, müdür ve üstü yönetim pozisyonlarında deneyim kazanmış, Finansbank ve Şekerbank’ın farklı şubelerinde Ticari ve Karma Şube Müdürlükleri ve tüm bankacılık segmentlerinde müşteri ve ekip yönetimi yapmıştır.

Park Avenue Bank New York Türk Masasında Kredi Komite sunumları ile yurtdışı bankacılık deneyimini de eklemiş, Oyak Bank Kurumsal Bankacılık’da Birim Müdürü olarak kurumsal satış ekiplerinin oluşumu ve performans yönetiminden sorumlu olmuş, mülakat süreçlerinde ve Kredi Komitelerinde görev almıştır. Bank Europa’da Dış Ticaretin Finansmanı Birim Müdürü olarak yeni kurulan birimin ekibinin oluşturulması, süreç yönetimi ve dış ticaret iş akışlarının yaratılması görevlerini üstlenmiştir. Tekstilbank Kurumsal Bankacılık Bölüm Müdürü olarak bankanın tüm şubelerindeki kurumsal ekiplerin hedef ve performans yönetiminin yanında bankanın ‘due dilligence’ ekibinde de yer almıştır. Ayrıca MT Pazarlama ve Satış eğitimlerinin yaratılması ve sunumunu yapmıştır. Finansbank Kurumsal Bankacılık Kilit Müşteri Yönetimi Birim Müdürü olarak çalışmış, kilit müşteri satış ekiplerini yönetmiş, Kredi Komitelerinde görev almıştır. Satış, pazarlama, kredi değerlendirme, risk yönetimi, dış ticaret, mali analiz, nakit yönetimi, ekip ve performans yönetimi, değişim yönetimi uzmanlık alanlarıdır.

Bankacılığın yanında 9 yıl farklı kanallar için profesyonel seslendirme yapmış ve New York Üniversitesi’nde oyunculuk dersleri almıştır. Farklı gelişim eğitimleri almış olmasının yanında, ICF onaylı koçluk süreci de devam etmektedir. Profesyonel iş yaşamını PDR  International bünyesinde Eğitim Danışmanı olarak sürdürmektedir.

(Visited 54 times, 1 visits today)