Danışmanlarımız

Oya Fadıloğlu, ACC & ACTP

PDR Group Danışmanı

Oya Fadıloğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olup, eğitim hayatına Boğaziçi Üniversitesi İnovasyon ve Girişimcilik, Paris Sorbonne Üniversitesi Cours de Civilization Française, Başkent Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi alanlarında aldığı sertifikasyon programları ile devam etmiştir. Halen, Anadolu Üniversitesi Felsefe Bölümü Lisans öğrencisidir.

14 yıl süren bankacılık kariyerine Yapı ve Kredi Bankası’nda Management Trainee olarak adım atmıştır. Bankacılık kariyeri boyunca, İzmir ve İstanbul’da satış, pazarlama, kurumsal ve ticari müşteri yönetimi, dış ticaretin finansmanı, kredi risk yönetimi, reorganizasyon konularında uzmanlık ve yöneticilik rolleri üstlenmiştir. 2011 yılında İtalyan Candy Hoover Group’a Kredi Risk ve Kontrol Müdürü olarak geçerek Türkiye ve Ingiltere merkezine bağlı kredi risk ve alacak operasyonlarının yönetimi rolünü üstlenmiştir.

2015-2018 yılları arasında Paris’te yaşamış, 2019 yılından itibaren Profesyonel Koçluk ve Harrison Assessments Danışmanlık alanlarında çalışmalarını sürdüren Oya, Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) ‘nundan akredite Profesyonel Koçluk Temel & İleri Seviye eğitimleri ile Yönetici ve Takım Koçluğu eğitimlerini almıştır. Akabinde, ICF tarafından gerçekleştirilen yetkinlik sınavlarını başarı ile geçerek Associated Certified Coach (ACC) ünvanına sahip olmuştur. 2020 yılından itibaren ICF Türkiye Proje ve Çalışma Kurulu üyesi olup STK ve Dernekler ile yürütülen ICF projelerinde aktif rol oynamaktadır. Evli ve 2 kız çocuğu sahibidir.

PDR International bünyesinde Yönetici Koçu, Eğitmen ve Danışman olarak hizmet vermektedir. Bireylerin ve takımların performanslarını en üst düzeye çıkartarak, istediklerini elde etmek, kendilerinin en iyi versiyonları olmalarını sağlamak için odaklı Koçluk, Mentorluk ve Eğitim hizmetleri sunmaktadır.

(Visited 1 times, 1 visits today)