Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

Sosyal sorumluluk her yıl farklı projelerle desteklediğimiz en önemli değerlerimizden. PDR Group olarak sektöründe saygın ve öncü kuruluşlarla birlikte gerçekleştirdiğimiz projelerimizle eğitim ve gelişime öncülük ediyoruz. Siz de bizimle birlikte kurumunuzda Sosyal Sorumluluk projelerine imza atmak isterseniz info@pdr.com.tr adresimizden                veya 0 216 709 17 37’den bize ulaşabilirsiniz.

koçluk programı ıcma web

PDRICMA ve Anadolu Vakfı iş birliğiyle mezun bursiyerler için koçluk programımızın ikinci senesindeyiz. Anadolu Vakfı bursu ile okumuş ve mezun olmuş genç arkadaşlarımızın iş hayatlarındaki gelişimini desteklemeye devam ediyoruz. Sosyal sorumluluk projemiz kapsamında gençlerimiz bizim geleceğimiz. PDRICMA ICF Akredite Profesyonel Koçluk sertifikasyon programlarımızdan mezun olan ve iş hayatında yöneticilik yapan koçlarımız, Anadolu Vakfı bursiyerlerine yönelik 6 seans birebir koçluk desteği vermeye devam ediyor. Bu yıl ikincisini gerçekleştirdiğimiz projemizde yer alan tüm mezunlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

eğitim gönülleri ıcma web

İlköğrenim çağındaki çocukların çağdaş ve evrensel değerler ile nitelikli bir şekilde yetişmesi amacıyla yola çıkan ve bu konuda üstün çaba sarf eden gönüllülerden oluşan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ve 1989 yılından beri eğitim danışmanlık sektöründe odağına insanı alarak geniş kitlelere ulaşmış PDR Group olarak gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerimizde; 6-14 yaş grubunda, ilköğretim çağındaki, çocuklarımızla “Zihin Haritalama ve Odaklanma”eğitimlerimizi TEGV genel merkezinde görev yapan çalışanlarla “Koçluk Becerilerini Geliştirme”programımızı Türkiye’nin farklı coğrafyalarında çalışan TEGV ekipleriyle “Koçluk Becerileri”webinarlarımızı gerçekleştirdik Projelerde yer alarak bizlere gönülden destek veren tüm PDR Group danışmanlarımıza, çocuklarımızın eğitim ve gelişimine yıllardır destek veren Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

kütüphane ıcma web

PDR Group olarak kurulduğumuz 1989 yılından beri Eğitim ve Gelişimin öncüsüyüz. Çocuklarımızın ve yetişkinlerin eğitimi ve gelişimi bizlerin birinci önceliği. Bu kapsamda KAHEV (Kadın Hekimleri Vakfı) ile gerçekleştirdiğimiz ortak sosyal sorumluluk projesi kapsamında Türkiye’de ihtiyacı olan okullarımıza kitap desteği sağlıyoruz. PDR Group olarak açtığımız kütüphaneler ile çocuklarımıza umut olmanın ve onlara okuma alışkanlığı kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Daha çok okula kütüphane kazandırmak için projelerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Sizde okul öğrencilerine uygun kitap bağışlarınızı gönderebilir, kütüphanelerini zenginleştirebilirsiniz. Kitap bağışlarınızı Kahev genel merkezine iletebilirsiniz. Hoşnudiye Mah. Kadife Çiçeği Sok. No:1 D:12 Kat:6 Tepebaşı/Eskişehir

(Visited 1 times, 1 visits today)