Danışmanlarımız

Nergis Alpargu

PDR Group Danışmanı

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi, Eğitim İletişimi ve Planlaması Bölümü’nden 1999 yılında mezun olan A.

Nergis Alpargu, kariyer hayatına Bilkent Holding’e bağlı Meteksan Sistem’de başlamıştır. Ankara, İzmir ve Eskişehir’de  kurumsal şirketler ve start-up kurulumlarda görev aldıktan sonra 2008 yılı itibariyle İstanbul’a yerleşmiştir. Son işyeri olan GCM Yatırım’da İnsan Kaynakları ve Eğitim Gurup Müdürü olarak görev aldıktan sonra, kariyerine eğitmen ve profesyonel koç olarak devam etme kararı alarak kendi danışmanlık şirketini kurmuştur.

Teknoloji, turizm, çağrı merkezi gibi ağırlıklı hizmet sektöründe İnsan Kaynakları İşe Alım, Performans Yönetimi, Organizasyonel Gelişim ve Eğitim Gelişim alanlarında edindiği tecrübeleri PDR Group bünyesinde paylaşmaya devam etmektedir.

İnsana yönelik ve insanla çalışmanın sorumluluğunun biliciyle çalışmalarını ICF onaylı Profesyonel Koçluk, Eğitim Koçu, İlişki Koçluğu ve Mindfulness Temelli Koçluk eğitimleri ile birleştirmiştir.

PDR Group bünyesinde Etkili İletişim, Stres Yönetimi, Yeni Nesil İK ve İşe Alım, Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri, Toplantı ve Zaman Yönetimi, Problem Çözme, Müşteri Odaklı İletişim ve Satış, Zorlu Müşterilerle Başa Çıkma eğitimleri ile PDRICMA bünyesinde Koçluk hizmetleri vermeye devam etmektedir.

(Visited 23 times, 1 visits today)