Danışmanlarımız

Lale Kulaksızoğlu

PDR Group Danışmanı

Uludağ Üniversitesi Kimya Fakültesi ve BÜYEM İnsan Kaynakları Yönetimi programını bitiren Lale Kulaksızoğlu, kariyer hayatına ilaç sektöründe başlamış, 17 yıl çalıştığı GlaxoSmithKline İlaç firmasında Satış Uzmanı, Eğitim&Gelişim Yöneticisi ve İnsan Kaynakları Yöneticiliği yapmış, Pronet ve Mas İnterkom’ da İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü olarak çalışmıştır.

2015 yılından itibaren kariyerine eğitmenlik alanında devam etmeye karar vermiş, farklı bir eğitim danışmanlık şirketinde, Eğitmen ve Kurumsal Gelişim Danışmanı olarak çalışmıştır. 2019 yılında PDR’a transfer olan Kulaksızoğlu, eğitimlerin davranış değişikliğine dönüşmesi için konfor alanından çıkılması ve koçluklarla desteklenmesi gerektiğine inanmaktadır. Bu değişikliğe yardımcı olacak ICF Onaylı Temel Koçluk eğitimlerini, Yeditepe Üniversitesi’nden İlişki Koçluğu programını ve MEB onaylı Temel Oyunculuk ve Drama eğitimleri almıştır.

PDR Group bünyesinde Satış, Yönetim, İnsan Kaynakları Süreçleri, İletişim, Sunum eğitimleri, PDRICMA bünyesinde Koçluk ve Mentorluk hizmetleri vermektedir.

(Visited 6 times, 1 visits today)